قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / افتخارات گروه مهندسی عمران / برگزاری کنفرانس منطقه ای سازه های امن(۱۳۹۳)

برگزاری کنفرانس منطقه ای سازه های امن(۱۳۹۳)

اولین کنفرانس منطقه­ای سازه­‌های امن با رویکرد پدافند غیرعامل در روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ با حضور اساتید برجسته کشوری و مهندسین عمران و معماری مرتبط با این حوزه برگزار گردید.

این کنفرانس با خیرمقدم دکتر علیرضا کرباسی رییس محترم دانشگاه تربت­‌حیدریه شروع و سپس با سخنرانی آقای ابوالقاسم خسروی نماینده محترم مردم تربت­‌حیدریه، زاوه و مه­ولات در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت توجه به این مسأله مهم و استراتژیک ادامه یافت.

آقای ناصحی رییس محترم پدافند غیرعامل استانداری خراسان­‌رضوی و مهندس روحانی نماینده محترم نظام­‌مهندسی استان خراسان رضوی و رییس بسیج مهندسین عمران و معماری استان در سخنانی به جایگاه پدافند غیرعامل در برنامه­‌های اولویت­‌دار کشور و ضرورت پرداختن علمی به این مسأله اشاره نمودند.

دکتر شوشتری عضو محترم هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی این کنفرانس موضوع ” اثرات انفجار بر سازه­ها ” را ارائه و در ادامه دکتر کتابداری عضو محترم هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر تهران به عنوان دیگر سخنران کلیدی این کنفرانس در ارتباط با موضوع ” ایمنی سازه­‌های آبی ”  سخنرانی علمی خود را بیان داشتند.

این کنفرانس با ارائه مقالات شفاهی و برگزاری کارگاه‌­های آموزشی همراه بود و در پایان این کنفرانس در مراسم اختتامیه از سخنرانان و شخصیت­‌های علمی ، اعضای ستاد کنفرانس و همچنین اعضای کمیته اجرایی تقدیر به عمل آمد.

درباره ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *